KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13338292
nr 1333 8292
Knut Sprengel
(1877-1926), Sverige
Oljemålning, Florens. Signerad, daterad 1901-1904. Olja på duk, 50x62 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 15 juni 2020
kl 20:42:22
15/6 19:56:23
Knut Sprengel
Läs mer om Knut Sprengel